Menu
Your Cart

Promosyon Duvar Saatleri

Promosyon Duvar Saatleri

Promosyon Duvar Saatleri ; Firma tanıtımlarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan promosyon duvar saatleri, dilediğiniz şekilde tasarlanmakta ve isteğiniz doğrultusunda elinize ulaşmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı tasarımlardaki bu saatlere, kendi markanızın logo ve ismini bastırarak iş yerine de ve çeşitli mekanlarda reklamınızı yapabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize bu promosyon ürünleri hediye olarak dağıtarak, onlara iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara en cazip promosyon duvar saatlerine ulaşabileceğiniz online alışveriş sitelerinden, kendi tasarımlarınızı da yaptırma şansına sahipsiniz. Ayrıca geniş ürün yelpazesi sayesinde, dilediğiniz saat tasarımını beğenip talepte bulunabilirsiniz.

Dilediğiniz renk ve ebatta, bütçenize uygun fiyatlara özel baskılı promosyon duvar saatlerine sahip olabilirsiniz. Bu promosyon ürünler sayesinde, kendi firma ve şirketinizi en etkili biçimde tanıtabilir ve reklamını yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir duvar saatini, kendi istekleriniz doğrultusunda değişiklikler yaptırabilirsiniz Örneğin; ebat veya renginde bazı değişiklikler talep ederek kendi talepleriniz doğrultusunda bütçenizi sarsmayan toptan ve promosyon duvar saatleri edinebilirsiniz. Bu saatler arasında tasarımlarıyla dikkat çeken, çok modern modeller de yer alıyor. Ayrıca istediğiniz marka duvar saatinin üzerine kendi şirketinizin logosunu bastırabilirsiniz. Kendi şirketinizin en etkili reklamını yapma yollarından biri olan promosyon duvar saatleri, birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Promosyon ürün tasarımı gerçekleştiren firmaların bünyelerinde çeşitli örnek çalışmalar yer almaktadır. Bu çalışmalara göz gezdirdiğinizde, kendi şirketinizin logosunu ve simgesini temsil edecek bir duvar saatine kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

En uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz promosyon duvar saatleri, farklı formatlarda ve tasarımlarda talep edilebilir. Örneğin; talep ettiğiniz bir promosyon duvar saati modelinin içine kendi firmanızın temsili resmini baskı yaptırabilirsiniz. Tablo şeklinde duvar saatleri, en beğenilen promosyon ürünler arasındadır. Ofis, ev ve restoran gibi her yerde karşımıza çıkan duvar saatleri, geniş kullanım alanı bakımından en çok tercih edilen promosyon ürünlerin başında geliyor. Günlük hayatta insanların ev ve iş yerlerine asabilecekleri şekilde tasarlanan bu saatler, kişilerde merak uyandırmayı amaçlar. Bu sayede şirketinizin tanıtımında yardımcı bir etken olur. Markanızın tanınması ve hedef kitle alanızı genişletmek için promosyon duvar saatleri ile tanıtımınızı sağlamak etkili bir yöntem olacaktır. 

60 cm Krom  Metal Dünya Duvar Saati 60 cm Krom  Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
60 cm Krom Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime geçin..
3.750,00TL 3.750,00TL
52 cm Siyah Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Siyah Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Siyah Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime geç..
2.400,00TL 2.400,00TL
52 cm Krom Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Krom Metal Dünya Duvar Saati
New Hot -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Krom Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime geçi..
2.600,00TL 2.600,00TL
52 cm Gold Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Gold Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Gold Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime geçi..
2.600,00TL 2.600,00TL
52 cm Eskitme Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Eskitme Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Eskitme Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime g..
2.600,00TL 2.600,00TL
52 cm Beyaz Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Beyaz Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Beyaz Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime geç..
2.400,00TL 2.400,00TL
52 cm Antrasit Metal Dünya Duvar Saati 52 cm Antrasit Metal Dünya Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
52 cm Antrasit Metal Dünya Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır. 5 Adet pil ile çalışır. Ayrı ayrı 5 Adet saat vardır. 1 Tanesi yerel saati ayarlanır. Diğer saatler standart olarak New york, London, Moscow ve Tokyo'dur. Şehir isimlerinde değişiklik yapılabilir. Lütfen iletişime ..
2.400,00TL 2.400,00TL
40 Cm Aynalı Siyah Metal Duvar Saati 40 Cm Aynalı Siyah Metal Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
40 cm Aynalı Siyah Metal Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır4 mm kalın ayna kullanılmıştır.0,5 mm metal kullanılmıştırSessiz ve akar saniyeli..
1.100,00TL 1.100,00TL
40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Siyah Metal Duvar Saati 40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Siyah Metal Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
40 cm Dekoratif Aynalı Siyah Metal Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır4 mm kalın ayna kullanılmıştır.0,5 mm metal kullanılmıştırSessiz ve akar saniyeli..
1.100,00TL 1.100,00TL
40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Platin Metal Duvar Saati 40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Platin Metal Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
40 cm Dekoratif Aynalı Platin Metal Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır4 mm kalın ayna kullanılmıştır.0,5 mm metal kullanılmıştırSessiz ve akar saniyeli..
1.300,00TL 1.300,00TL
40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Krom Metal Duvar Saati 40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Krom Metal Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
40 cm Dekoratif Aynalı Krom Metal Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır4 mm kalın ayna kullanılmıştır.0,5 mm metal kullanılmıştırSessiz ve akar saniyeli..
1.300,00TL 1.300,00TL
40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Gold Metal Duvar Saati 40 Cm Aynalı Roma Rakamlı Gold Metal Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
40 cm Dekoratif Aynalı Gold Metal Duvar Saati Malzeme : Metal ve aynadan tasarlanmıştır4 mm kalın ayna kullanılmıştır.0,5 mm metal kullanılmıştırSessiz ve akar saniyeli..
1.300,00TL 1.300,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)