Menu
Your Cart

Ahşap Saatler

Ahşap Saatler

Ahşap duvar saatleri ile duvarlarınızı dilediğiniz hale getirerek, güzel bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Ahşap duvar saatleri ile evinizdeki veya ofisinizde ki boş duvarları doldurabilirsiniz. Ahşap saatlerin diğer saatlerden farklı yönleri vardır. Bu ahşap saatler diğer saat modellerinden farklı olarak dış kaplama şeklinde de karşınıza çıkabilir. Veya bu saatler bütün yapısıyla ahşap olabilir.

Ahşap saatler genel olarak büyük boyutlarda tercih edilmektedir. Şık ve güzel ahşap saatler ile boş duvarlarınızı doldurabilir, evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Ahşap saatlerinin kullanım alanı problemi bulunmamaktadır. İstediğiniz ortamda ahşap duvar saatlerini kullanabilirsiniz. Bu saatlerin dekor uyumu oldukça yüksektir.

Neredeyse her türlü konsepte uyum sağlayan ahşap saatler, ev hediyesi olarak kullanılmaya uygundur. Ahşap saatleri yeni ev sahibi olan bir arkadaşınıza hediye olarak verebilirsiniz. Ahşap saatler ile şık bir duvara kavuşabilirsiniz ve bunun yanında mobilyalarınız ile muhteşem uyumu sayesinde bulunduğu odanın da havasını değiştirecektir. Ahşap saatlerde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalar ahşap saatin kullanımından çok dayanıklılığı ile ilgili konulardır. Ahşap kullanılan saatlerde kullanılan ahşap kalitesi çok önemlidir.

Ahşap duvar saatlerinde kalite

Ahşap saat modellerinde diğer saat modellerinin farkında yıpranma ve eskime daha erken görülebilir. Ahşap saatlerde kullanılan ahşabın kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz bir ahşap malzeme ile oluşturulan ahşap duvar saatleri erken dönemde solma gibi birçok değişiklik gösterir. Bu değişiklikler hiç kimsenin istemeyeceği değişiklikler ancak kaliteli bir malzeme kullanılmaz ise kaçınılmaz sondur. Metal duvar saatlerini dekoratif bulmayan kişiler ahşap saatlere yönelmekte. Ahşap saat seçerken kaliteli ve birinci sınıf malzemeden üretilmiş saatler seçmek gerekmektedir.

Ahşap duvar saatleri fiyatları

Ahşap duvar saatleri fiyatları farklılık göstermektedir. Ahşap saatin boyutu ve kullanılan malzeme bu fiyata etki etmektedir. Ahşap saatlerde kullanılan ahşap kalitesi fiyatının temel etkenlerden birisidir. Boyut farkı fiyatlar üzerinde değişiklik yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Fazla büyük bir saat ile orta boylarda bir saatin işçilik ve malzeme farkından dolayı ücreti farklılık göstermesi gayet normaldir. Ahşap saatler kullanım ömrü fazla saatler olduğu için her zaman satın aldığınız bir ürün değildir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.