Menu
Your Cart

Duvar Saatleri

Duvar Saatleri

Duvar saatleri, hayatın her an her yerinde kullanılmakta olan duvar saatleri, hem zamanı takip edebilmek hem de estetik bir görünüm ve dekorasyon sağlamak adına kullanılmaktadır. Evlerde, ofislerde, masa üstlerinde ve kollarda her zaman karşımıza çıkmakta olan saatlerin duvar modelleri genellikle dekorasyon amacıyla kullanılır. Duvar saatleri pek çok materyalden elde ediliyor. Ahşap duvar saatleri, çelik duvar saatleri, taşlı duvar saatleri, aynalı duvar saatleri, eskitme duvar saatleri, dekoratif duvar saatleri ve sunta duvar saatleri gibi daha pek çok duvar saati modeli ile karşılaşılabilirsiniz. Duvar saatlerini mekanizmalarına ve boyutlarına göre kullanmak istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk ve tek şey kullanmak istediğiniz duvar saati modellerine karar vermek ve dekorasyonunuza uydurmaktır.


Duvar Saatleri Modelleri Her Zaman Eksikleri Tamamlar


Eğer duvarlarınızda bir şeylerin eksikliğinden yana şikayet ediyorsanız, ilk olarak bir duvar saati edinmeniz gerekiyor. Duvar saatlerinden bir seçim yapmanız gerektiğinde elbette öncelikle zevkinize uygun tercihleri ve seçenekleri göz önünde bulundurursunuz. Ancak zevkinize uyum sağlayan saatleri tercih etmeden önce mutlaka dekora uygun olup olmadığına, kullanılacak olan alanın metre karesiyle boyut açısından uyuşup uyuşmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Duvar saatleri hem doğru bir şekilde ve boyutta tercih edildiğinde hem de doğru köşe ve kenarlarda kullanıldığında anlam kazanıyor. Sizler de hem dekorasyon ve dizaynınıza uygun hem de kullanılacak olan alana uygun duvar saati kullanmak istediğinizde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir.


Duvar Saatleri Duvarlara Hakim Olan Ürünlerdir


Duvar saati kullanmak hem zamanı takip edebilmek hem de dekorasyon sağlamak için kullanılan malzemelerdir. Duvar saatlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken pek çok özellik mevcuttur. Sizler de bu özelliklere dikkat ederek duvar saatlerinizi dilediğiniz her duvarda kullanabilirsiniz. Daha geniş ve yayılan duvarlarda dekoratif duvar saatlerini ve üç boyutlu duvar saatlerini tercih ederken, daha küçük ve dar yapılı duvarlarda ise tek boyutlu ve ahşap saatleri tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız alanlara dikkat ederek duvar saatlerinizi tercih ettiğiniz takdirde her zaman daha estetik olarak görünecektir.

Marka: Platin Saat
Style Büyük Metal Duvar Saati Modeli Ürün maddesi : Metal malzemeden imal edilmiştirÖlçüsü : 80 cm x 80 cm x 5,5 cm Sessiz ve akar saniyelidir..
2.900,00TL 2.900,00TL
Marka: Platin Saat
Kınalı Romen Metal Duvar Saati Modeli Ürün maddesi : Metal malzemeden imal edilmiştirÖlçüsü : 73 cm x 73 cm x 4,5 cmSessiz ve akar saniyelidir..
2.900,00TL 2.900,00TL
Marka: Platin Saat
Italy Romen Metal Duvar Saati Modeli Ürün maddesi : Metal malzemeden imal edilmiştirÖlçüsü : 73 cm x 73 cm x 5 cmSessiz ve akar saniyelidir..
2.900,00TL 2.900,00TL
Marka: Platin Saat
Heybeli Klasik Metal Duvar Saati Modeli Ürün Bilgisi ;..
2.900,00TL 2.900,00TL
60 Cm Siyah Metal Çarklı Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
60 cm Siyah Metal Çarklı Duvar Saati Malzeme : Metal ve camdan tasarlanmıştır3 mm cam kullanılmıştır. Cam'da ayrıca baskı mevcuttur. Akrep ve Yelkovan camın altında kalmaktadır. Çark sistemi saati tam ortada durur ve ayrıca 2 adet kalem pil(AA) ile çalışmkatadır.0,5 mm metal kullanılmıştır..
3.100,00TL 3.100,00TL
60 Cm Krom Metal Çarklı Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
60 cm Krom Metal Çarklı Duvar Saati Malzeme : Metal ve camdan tasarlanmıştır3 mm cam kullanılmıştır. Cam'da ayrıca baskı mevcuttur. Akrep ve Yelkovan camın altında kalmaktadır. Çark sistemi saati tam ortada durur ve ayrıca 2 adet kalem pil(AA) ile çalışmkatadır.0,5 mm metal kullanılmıştır..
3.600,00TL 3.600,00TL
60 Cm Gold Metal Çarklı Duvar Saati
New -0 %
Marka: Platin Saat
60 cm Gold Metal Çarklı Duvar Saati Malzeme : Metal ve camdan tasarlanmıştır3 mm cam kullanılmıştır. Cam'da ayrıca baskı mevcuttur. Akrep ve Yelkovan camın altında kalmaktadır. Çark sistemi saati tam ortada durur ve ayrıca 2 adet kalem pil(AA) ile çalışmkatadır.0,5 mm metal kullanılmıştır..
3.600,00TL 3.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 565 (48 Sayfa)