Menu
Your Cart

3D Saatleri

3D Saatleri

3d duvar saati montajı üç boyutlu saat satın aldıktan sonra önemli bir konu halini almakta. Üç boyutlu saat siparişi oluşturduktan sonra bu saatin montajını sağlamak son derece önemlidir. Doğru montaj ile istediğiniz güzel ve şık üç boyutlu saati elde edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar saatleri gerekli parçaların duvara montajı sonucu elde edilir.

Duvar ile iç içe olan duvar saati modeli üç boyutlu bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Evlerde ve ofislerde sık tercih edilen bir duvar saati modelidir. Üç boyutlu duvar saatleri farklı boyutlarda ve modellerde olabilmekte. Üç boyutlu duvar saatleri ile salonunuzu süsleye bilir veyahut ofisinize şık bir hava kazandırabilirsiniz. Üç boyutlu duvar saatleri diğer duvar saati modellerine oranla daha farklı ve gösterişli modellerdir. Diğer duvar saatlerinden daha büyük yer kaplayan bir duvar saati modelidir. Büyük ve geniş duvarlarda kullanılması uygun görülen üç boyutlu duvar saatinin montajı da önemli bir noktadır.


3d duvar saati montajı alınan üç boyutlu duvar saati modeline göre değişiklik gösterir. Üç boyutlu duvar saati modelleri arasında parça sayısı gibi farklılıklar olabilmektedir. Standart bir üç boyutlu duvar saatinde on iki saat dilimi yer alır. Ancak farklı üç boyutlu duvar saatlerinde dört adet saat dilimi de yer alabilir. Onun dışında on ikiden fazla sayıda dilime sahip olabilir. 3d duvar saati montajı duvar saatinin parçalarının doğru noktaya yerleştirilmesi adına duvar üzerine işaretlenir. İşaretlenen noktalara üç boyutlu duvar saatinin parçaları monte edilir. Monte ederken dikkat etmeniz nokta parçaların yerinde oynama olmaması. İşaretlediğiniz noktaya monte edebilmeniz son derece önemlidir.

3d duvar saati montajı zorlukları nelerdir ?

3d duvar saati montajında zorluklar pek azda olsa bulunmaktadır. Üç boyutlu duvar saatini monte ederken dikkat etmeniz noktanın parçaların doğru aralıklarla ve işaretlediğiniz noktaya yapılması gerektiğini belirtmiştik. Bunun dışında doğru parçanın doğru noktaya monte edildiğinde de emin olun. Bu işlemlerin birinde hata yapılması görüntünün istediğiniz gibi olmaması anlamına gelebilir. Bu konuda bir profesyonelden yardım talep edebilirsiniz.

3D Siyah Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati 3D Siyah Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati
Hot -0 %
Marka: Platin Saat
3D Siyah Büyük Boy Yapışkanlı Roma Rakamlı Duvar Saati Çapı : Akrep uzunluğu: 30 cm Yelkovan uzunluğu: 38 cm Sessiz ve akar saniyelidir. 100 cm x 100 cm kurulabilir 1 Adet kalem pil ile çalışır. 2 yıl motor garantisi vardır..
300,00TL 300,00TL
3D Gümüş Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati 3D Gümüş Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati
Hot -0 %
Marka: Platin Saat
3D Gümüş Büyük Boy Yapışkanlı Roma Rakamlı Duvar Saati Çapı : Akrep uzunluğu: 30 cm Yelkovan uzunluğu: 38 cm Sessiz ve akar saniyelidir. 100 cm x 100 cm kurulabilir 1 Adet kalem pil ile çalışır. 2 yıl motor garantisi vardır..
300,00TL 300,00TL
Marka: Platin Saat
3D Siyah Büyük Boy Yapışkanlı Dekoratif Duvar Saati Çapı : Akrep uzunluğu: 30 cm Yelkovan uzunluğu: 38 cm Sessiz ve akar saniyelidir. 100 cm x 100 cm kurulabilir 1 Adet kalem pil ile çalışır. 2 yıl motor garantisi vardır..
300,00TL 300,00TL
Marka: Platin Saat
3D Siyah Büyük Boy Yapışkanlı Dekoratif Duvar Saati Çapı : Akrep uzunluğu: 30 cm Yelkovan uzunluğu: 38 cm Sessiz ve akar saniyelidir. 100 cm x 100 cm kurulabilir 1 Adet kalem pil ile çalışır. 2 yıl motor garantisi vardır..
300,00TL 300,00TL
3D Gold Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati 3D Gold Büyük Boy Roma Rakamlı Yapışkanlı Duvar Saati
Hot -0 %
Marka: Platin Saat
3D Gold Büyük Boy Yapışkanlı Roma Rakamlı Duvar Saati Çapı : Akrep uzunluğu: 30 cm Yelkovan uzunluğu: 38 cm Sessiz ve akar saniyelidir. 100 cm x 100 cm kurulabilir 1 Adet kalem pil ile çalışır. 2 yıl motor garantisi vardır..
300,00TL 300,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)